سلام به پایگاه اینترنتی تزئینات سنگ اراد خوش امدید
شومینه سنگی

شومینه سنگی چیست

مدل شومینه سنگی نمایی زیبا و خاص دارد و می تواند به فضای دکوراسیون منزل شما جذابیت خاصی را ببخشد بنابراین اگر شما تمایل دارید در دیزاین داخلی منزل تان از شومینه استفاده نمایید بهتر است این طرح شومینه ها را انتخاب نمایید.

طرح های شومینه سنگی

شومینه های سنگی در انواع طرح های کلاسیک و مدرن موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سبک دکوراسیون داخلی منزل شما بستگی دارد.

شومینه های سنگی علاوه بر اینکه زیبا می باشند می توانند به زنده بودن فضای اتاق مورد نظر شما کمک زیادی کنند و علاوه بر این در روزهای سرد سال شما می توانید به راحتی و به کمک این شومینه های زیبا فضای منزل تان را گرم و دلچسب تر کنید.
با توجه به اینکه سنگ از مقاومت زیادی برخوردار می باشد و نیاز به بازسازی و تعمیر ندارد از این رو بهتر است شما برای ساخت شومینه از این نوع متریال استفاده نمایید.
برای ساخت شومینه های سنگی از ترکیب دو یا چند سنگ مختلف استفاده می شود همچنین در طراحی برخی از این شومینه ها نیز از یک سنگ استفاده می شود که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.
برای طراحی شومینه های سنگی همچنین می توانید از سنگ های بزرگ و کوچک استفاده کنید که انتخاب ابعاد سنگ به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.
اگر تمایل دارید در طراحی منزل خود از طرحی نو و در عین حال قدیمی استفاده نمایید بهتر است شومینه را به کمک سنگ های بزرگ و به صورت مدرن طراحی نمایید.شومینه های سنگی مدرن نسبت به شومینه های جدید مدرن از زیبایی بیشتری بر خوردار میباشد.
جنس این نوع محصول انواع مختلفی دارد، ( دهبید- تراورتن-گرانیت-هرسین و…).
شومینه های سنگی بیشتر گازی و هیزمی استفاده می شود.که هر دو طرح های بسیار زیبایی دارند.این مدل شومینه سنگی مدرن در سالنهای بزرگ استفاده می شود.که ابهت و زیبایی بسیار دارد، که زیبایی خاصی به خانه و سالن میبخشد